|
Üretim Yeri
|
Çin |
|
Marka
|
Value |
| Kademe |
Çift Kademe
|
| Elektrik Beslemesi | 220V |
| Frekans | 50-60 |
| Akış Hızı | 2,55 m3/Sa - 42 Lt/Dk |
| Kısmi Basınç | 2 x 10-1 Pa |
| Toplam Basınç | 15 Micron |
| Motor Gücü | 1/4 HP |
| Bağlantı Ölçüsü | 1/4" Vanalı |
| Yağ Kapasitesi | 200 |
| Ölçüler | 308x124x224 mm |
| Ağırlık | 7,5 Kg |
En popüler ürünlerden sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyin.