|
Üretim Yeri
|
Çin |
|
Marka
|
Toshiba |
| Kompresör Tipi | Rotary |
| Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 1 1/2 |
| Elektrik Beslemesi | 220V-50HZ 1 FAZ |
| Soğutucu Akışkan | R410A |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 3.620 |
| Motor Tipi | 1 Faz - CSR |
| Kompresör Modeli |
PA215M2AS-4KU
|
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 21,6 |
| Frekans (Hz) | 50 |
|
Emiş Hattı
|
1/2"
|
| Basma Hattı | 5/16" |
En popüler ürünlerden sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyin.