|
Üretim Yeri
|
Brezilya |
|
Marka
|
Embraco |
| Kompresör Tipi | Hermetik Pistonlu |
| Çalışma Rejimi | LBP (-23,3°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 1/4+ |
| Elektrik Beslemesi | 220V |
| Soğutucu Akışkan | R134a |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 195 |
| Motor Tipi | 1 Faz - RSIR |
| BOM. | 51370117399RA |
| Kompresör Modeli |
EGAS 80HLR
|
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 6,36 |
| Frekans (Hz) | 50-60 |
|
Emiş Hattı
|
5/16"
|
| Basma Hattı | 1/4" |
En popüler ürünlerden sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyin.