|
Üretim Yeri
|
Fransa |
|
Marka
|
Danfoss |
| Kompresör Tipi | Hermetik Pistonlu |
| Çalışma Rejimi | HBP (+7,2°C / +54,4°C) |
| Kompresör Gücü (Hp) | 5 1/3 |
| Elektrik Beslemesi | 380V |
| Soğutucu Akışkan | R134a/R404A/R407C |
| Soğutma Kapasitesi (Watt) | 16.663 |
| Motor Tipi | 3 FAZ |
| BOM. | MTZ64-4VI |
| Kompresör Modeli |
MTZ 064 - 4VI
|
| Süpürme Hacmi (cm3/rev) | 107,71 |
| Frekans (Hz) | 50-60 |
|
Emiş Hattı
|
7/8"
|
| Basma Hattı | 3/4" |
En popüler ürünlerden sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyin.